Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego objął honorowym patronatem 

IV Międzynarodowe Zawody ROBO~motion.

 

Robo_logo.JPG

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego uczestnictwa w zawodach, które odbędą się 23.04.2016r.

   W Rzeszowie na Politechnice Rzeszowskiej 23 kwietnia 2016 r. odbędą się IV Międzynarodowe Zawody Robotów ROBO~motion. Jest to prestiżowe wydarzenie w naszym mieście, a zwłaszcza dla rodzimej uczelni. Zawody robotów odbywają się w różnych konkurencjach (jest ich aż 12), a w każdej z nich robot musi spełniać określone regulaminem wymogi. Wszystkie roboty to konstrukcje własne - projektowane i budowane przez samych zawodników. Podczas zawodów roboty będą się ścigać, walczyć ze sobą i szukać wyjścia z labiryntu.


    Łączna pula nagród dla zawodników przekracza 60 000 zł, a wśród nich kursy z robotyki, bony na części oraz przydatne urządzenia w warsztacie każdego majsterkowicza. Dla zwiedzających również zostanie przeprowadzony konkurs w którym między innymi będzie możliwość wygrania przelotu nad Rzeszowem samolotem. Kolejną atrakcją zawodów będzie wystawa sprzętu przemysłowego oraz warsztaty dla najmłodszych.


     Rzeszowskie zawody w pierwszym plebiscycie czytelników Forbot.pl na najlepiej zorganizowane zawody robotów w Polsce zajęły zaszczytne I miejsce. Udział w zawodach zarówno dla zawodników, jak i publiczności jest całkowicie bezpłatny. Zawody organizowane są przez Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO działające na Politechnice Rzeszowskiej.

Zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=VT3B9ACNR4U
Strona: http://www.robomotion.rzeszow.pl
Fb: https://www.facebook.com/rzeszowrobomotion
Yt: https://www.youtube.com/user/rzeszowrobomotion

 

Logowanie