Wspólnie z Wydziałem Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej oraz Rzeszowskim Oddziałem Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa InformatycznegoSDSI

organizuje Konferencję w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. Obchody SDSI organizowane są w Rzeszowie po raz piąty i połączone są z Ogólnopolską Konferencją Naukową Młodych Inżynierów (http://mlodzi.urz.pl/konferencja2019/).

Konferencja SDSI odbędzie się  30 maja br. w Hotelu Metropolitan, ul. Juliusza Słowackiego 16, Rzeszów i rozpocznie się o godzinie 13.30. Konferencja zakończy się uroczystym obiadem i spotkaniem integracyjnym w hotelu Metropolitan.
 
W imieniu Podkarpackiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego chciałbym Państwa zaprosić do uczestnictwa w wyżej wymienionym wydarzeniu.Szczegółowy program spotkania dostępny jest na stronie

http://sdsi.prz.edu.pl.

Ze względu na ścisłą rezerwację miejsc prosimy członków OPDK PTI o potwierdzenie chęci uczestnictwa w spotkaniu do 26 maja 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla członków Podkarpackiego Oddziału PTI, którzy mają aktualnie opłacone składki udział w organizowanej konferencji (włączając w to imprezy towarzyszące) jest bezpłatny.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w organizowanych obchodach SDTiSI Podkarpacie 2019.

Logowanie