rzeszow@pti.org.pl, tel. 17 865 12 99
pti@pti.org.pl, tel. 22 838 47 05

Strona główna Aktualności Design Thinking - relacja ze spotkania

Design Thinking – relacja ze spotkania

-

KATEGORIE

W dniu 6 lutego 2020 r. w Politechnice Rzeszowskiej im. IgnacegoŁukasiewicza odbyło się wydarzenie pt. Projektanci Innowacji PFR –Warsztaty Design Thinking, które zostało zorganizowane przez SamorządStudencki Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z Polskim FunduszemRozwoju, Google oraz Polskim Towarzystwem Informatycznym Oddział Podkarpacki.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzieli się, czym tak naprawdę jest design thinking, jak go rozumieć i jak tę technikę wykorzystać w rozwojuprojektu produktu, od pierwszego pomysłu do ostatecznego przedstawienia go konsumentowi. Trenerzy prowadzili aktywny dialog ze słuchaczami, gdzie po każdej części wykładu była prowadzona część praktyczna. Uczestnicy byli niezwykle zaangażowani, czegopotwierdzeniem były tablice pełne pomysłów, które później wykorzystywali w prezentacji prototypów swoich produktów.

Po dużym wysiłku intelektualnym każdy z gości mógł zrobić sobie przerwę na lunch oraz skorzystać z cateringu. Samorząd Studencki PRz dołożył wszelkich starań, aby zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie. Wykorzystane zostało szereg kanałów komunikacyjnych, aby informacja o warsztatach dotarła do jak największego grona odbiorców.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i polecamy się w przyszłości.

Red. Krzysztof Strzępek

Zdjęcie udostępnione przez Krzysztofa Strzępka