rzeszow@pti.org.pl, tel. 17 865 12 99
pti@pti.org.pl, tel. 22 838 47 05

Strona główna Aktualności Konferencja "Sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, innowacje technologiczne. Wyzwania dla rozwoju kompetencji"

Konferencja „Sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, innowacje technologiczne. Wyzwania dla rozwoju kompetencji”

-

KATEGORIE

Szanowni Państwo,

w imieniu Sektorowej Rady ds. Kompetencji – Informatyka oraz Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo z ogromną radością zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które stanowić będzie ważny krok na drodze do poszerzenia wiedzy i zrozumienia w dziedzinach sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz innowacji technologicznych. Konferencja skupi się również na analizie aktualnych trendów i wyzwań, jakie niesie ze sobą dynamicznie rozwijający się świat technologii.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli edukacji, nauki, biznesu oraz samorządów i odbędzie się w dniach 18-19 września 2023 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej.

Podczas konferencji zaplanowano m.in. wykłady z zakresu cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji, cyberzagrożeń, luk kompetencyjnych w sektorach, a także różnorodne warsztaty z zakresu możliwości wykorzystania VR i AR, roli sektorów ICT w projekcie Bezpieczny Samorząd oraz hejtu i mowy nienawiści prowadzony przez Forum Bezpiecznego Internetu. Na warsztaty obowiązują oddzielne zapisy podczas rejestracji. Uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat.

W planie także panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów z branży. Dla gości przewidziano m.in. czas na networking.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Projekty współfinansowane są przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. Projekty Rad Sektorowych prowadzone przez partnerstwo Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji.

Konferencja „Sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, innowacje technologiczne. Wyzwania dla rozwoju kompetencji” to doskonała okazja do poszerzania horyzontów, wymiany doświadczeń i znalezienia inspiracji w dziedzinach, które stanowią fundament współczesnej przemiany cyfrowej.

Konferencja odbędzie się wyłącznie w trybie stacjonarnym.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dla uczestników zamieszkałych ponad 50 km od miejsca konferencji możliwe jest zapewnienie bezpłatnego noclegu. Przewidziano także zwrot kosztów dojazdu.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie https://konferencje.radasektorowa.pl

Serdecznie zachęcamy do rejestracji.

Zapraszamy do aktywnego udziału i tworzenia razem przyszłości technologicznej.